Kategoriler
Sepetim

Doktor Medikal Klinik Web Sitesi Tasarımı

Doktor Medikal Klinik Web Sitesi Tasarımı
Doktor Medikal Klinik Web Sitesi Tasarımı
15.000,00TL
Vergiler Hariç: 12.500,00TL
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Marka: İn Yazılım
  • Ürün Kodu: Webtasarim-doktor
295 Kez İncelendi

Doktor Medikal Klinik Web Sitesi Tasarımı


Doktor Medikal Klinik Web Sitesi Tasarımı

İNYAZILIM sizlere farklı doktor ve medikal web sayfası tasarımında en iyi seçenekleri sunmaktadır. Diş doktorları için yapılacak olan tasarımlar, kayropraktik üzerine kurulacak web sitesi tasarımı, tıbbi ofisler için kurulacak olan web tasarımları, fiziksel muayene kliniğinizi ya da hastanenizi yansıtacak web tasarım tasarımları, klinik web sitesi ve doktor websitesi tasarımı için sizlere en iyi hizmetlerimizi sunmaktayız.

Kliniğinizin kaliteli olması kadar web sitenizin de kendisini kanıtlaması ve göze hitap etmesi gerekir. Markanızı en iyi şekilde yansıtacağınız alan web site tasarımı ile kullanıcılarınıza sunulmalıdır. Hastalarınız ulaşmak istedikleri web site hizmetini kolay bir şekilde bulmalı ve işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilmelidir. Hastaların web hizmetlerinizi kullanabilmesi, ödemeler ve süreç hakkında bilgi sahibi olması, rahatsızlığını içine alan içeriklerin okunabilmesi gibi pek çok özellik yeterli seviyede kaliteli sunum yapabilmelidir.

Doktor web sitesi tasarımında kitlenizin taleplerine uygun bir web site tasarımına sahip olmanız gerekir. Gelin birlikte İNYAZILIM olarak sizlere sunduğumuz doktor ve klinik web site tasarımları hakkında bilgiler verelim.

Doktor Medikal Klinik web sitesinde neler Olmalıdır?

Doktor web sitesi tasarımı konusunu ele alırsak. Hastalarınızla ilgilenecek olan doktorların biyografileri yer alabilir. Güven sağlamak ve hastalarınıza vereceğiniz hizmet hakkında bilgi vermek kişileri web sitenizde daha fazla gezinmeye ve sizden randevu almaya itecektir. Bu alanda ek olarak muayene fotoğrafları , işlem öncesi ve sonrasını açıklayan görsel ya da videoların bulunduğu bir bölüm ekleyebilirsiniz.

Doktor Web sitesi tasarımında sizlere sorulan soruların bölümü yani SSS alanı olmalıdır. Hastalarınız kayıt yapabilmeli ve planlama ile ilgili bilgili detayı görebileceği sayfalara erişebilmelidir. İşletmeniz hakkında güncellenen bilgilere erişebilmeli ve her değişiklikten haberdar olabilmelidir. Bunun için bir alan düşünebilirsiniz. 


Doktor web sitesi nasıl oluşturulur?


Doktor web sitesi nasıl oluşturulur?

Güçlü bir web site tasarımı ile kullanıcılarınızı online varlıklarınızın sunduğu hizmetlerle mutlu etmelisiniz. İyi bir içerik paylaşım ve okunabilirlik birçok konuda size fayda getirecektir.

Estetik açıdan hoş görünecek bir web site işletmeniz için destekleyici olacaktır. Hastaların atacağı adımları sıralayan faydalı içerikler ve kaynaklarda sitenizin daha olumlu bir etki yaratması için gerekli olacaktır.

İnsanlar almak istedikleri hizmetten faydalanmak için Randevu talep edebilecekleri iletişim adreslerini aratırlar. İşletmenizin iletişim adresleri görünür bir şekilde talebiniz doğrultusunda sitenizin üst ya da alt kısımlarında telefon numarası, adres bilgileri ve mail yazılacak şekilde eklenebilir.

Değerli içerikler oluşturmak sitenizin Google arama motorunda daha üst sıralara yükselmesine olanak tanıyacaktır. Bu sayede hem kullanıcılarınızı daha fazla içerikle bilgilendirebilir hem de sitenizin trafik akışını arttırabilirsiniz.

Doktor Web sitesi tasarım içerisinde soru cevap bölümü kesinlikle sitenizde olması gereken bir alandır. Bu sayede kullanıcılarınız sizleri aramadan önce daha fazla soruya cevap bulabilir. Başka hastalar bu soruların cevapları sayesinde daha iyi bir şekilde konuya hakim olabilir.

Mevcut hastalarınızdan elde edeceğiniz referansları sitenizde birkaç cümle ile gösterebilir ve daha samimi bir doktor web sitesi elde edebilirsiniz. Hastalarınızın muayene öncesi ve tedavi sonrası söyledikleri söz ya da cümleleri sitenizde bu alana ekleyebilirsiniz. 


Doktor Medikal Klinik Web Sitesi Tasarımı SSS


Doktor Medikal Klinik Web Sitesi Tasarımı SSS

Doktor web sitesinde kullanıcılarınızın sizlere soracağı soruları net bir şekilde yanıtlamanız gereken bir alan olarak gösterilecektir. Sizi telefonla arayarak soracakları soruları kendileri ile önceden paylaşabileceğiniz bu alan sayesinde çalışanlarınız işlemlerini daha hızlı bir şekilde ve kolay bir anlatımla tamamlayabilecektir.


Doktor Web Sitesi Tasarımında Web Görünümü Önemi

Sitenizde gezinmeyi kolaylaştırmalı ve hastalarınızın ihtiyacı olan bağlantılara ulaşmasını sağlamalısınız. Vakit kullanıcılarınız için sitenizde harcamaya değer paylaşımların olduğu ve hizmetin sunulduğu bir şekilde sunulmalıdır. Web kullanıcılarının %94’ü kolay kullanımlı web sitelerinden ayrılmaz ve sonuca ulaşana kadar işlemlere devam etmek isterler.

Kullanıcı deneyimini maksimum seviyede hastalarınıza sunmak sitenizin sizi daha iyi yansıtmasını sağlar. Sayfalarınızın görüntülenmesi ve iyi bir menü ile sunulması sitenizde kalma süresini etkiler ve site otoritesine katkı sağlar. Arama motorları yüksek otorireli web siteler için daha fazla trafik akışının önünü açarlar.

En önemli sayfadan aşağı doğru önem sırasına uyan bir hiyerarşik yapı ve mimari ile web sitenizi arama motorlarının istediği özelliklerle donatmalısınız. İNYAZILIM olarak profesyonel web hizmetleri veriyor ve sitenizin gereksinimlerini sizlerin talepleri doğrultusunda düzenliyoruz.

Sitenizin göze çarpan her alanında farklı harekete geçirici mesajlar ile kullanıcıları sitenizde tutmaya ve aktif bir şekilde kullanmaya davet etmelisiniz. Harekete geçirici mesajlar sayesinde kullanıcıları sayfalar arasında aktif tutarak sitenizde gezinmelerini sağlarsınız.

İçerik paylaşımını sürekli bir şekilde aktif tuttuğunuz sayfalarınızda okunaklı bir yapı ile sunmalısınız. Kullanıcılar hastalıklarına çare bulacakları yazılarda emin oldukları an şirketinizle iletişime geçmek isteyecektir. Bu sayede randevu oranlarında 6 kat artış yakalayabilirsiniz. Alanında yetkin ve profesyonel bir ekibe sahip olduğunuzu gösterebilir ve insanları işletmeniz üzerinde oluşacak güven konusunda kendinize daha da yakınlaştırırsınız. 


Doktor Web Sitesi Tasarımı İlk Adım Logo

Sitenizin logosu işletmenizi birebir yansıtmalı ve markanızı akılda kalıcı kılmalıdır. İlk açılıştaki görünüme etki eden logo zamanla insanların aklında markanızın oturması ile dijital varlıklarınızı daha değerli kılacaktır.

Tasarımdaki renk uyumları, domain ve şirketiniz için oluşturmak istediğiniz imajı logo üzerinde en iyi şekilde gösterebilmelisiniz. Bu sayede insanlar daha kurumsal bir işletme ile görüştüklerini düşünebilir ve sizinle daha ciddi yaklaşımla iletişime geçmek isteyebilirler.


Doktor Klinik Web Sitesi Tasarımında Galeri

Web sitenizin genel içeriği kullanıcılara göstermeniz gereken görseller ile doldurulmalıdır. Muayene odalarınız, hastaların ilk ve son hali, doktorlarınıza ait görseller ve bunlara dahil hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz görsel ya da video olarak sunumlar yapmanız gereken bir alan olmalıdır.

Bu alanın açılış hızı görsellerin kalitesine göre değişkenlik göstereceği için en iyi şekilde optimize edilmelidir. Görselleriniz kaliteli ve ilgi çekici olursa daha fazla etkileşim alabilirsiniz. Kullanıcılara güçlü web alt yapı hizmetleri kullanarak hızlı açılan bir web site sunmalısınız. Bu yüzden web site yüklenme hızını arttıracak adımlar atmalısınız.Doktor Web Site Tasarımı Site Hızınızı Arttırın

Yukarıda belirttiğimiz üzere web sitenizin hızını arttırmak için görselleri optimize etmekle başlayabilirsiniz.

Daha sonra 301 yönlendirmelerini azaltmalı ve gerektiği kadar kullanmalısınız. Bu sayede kullanıcıları döngüden döngüye sürüklemez ve belirli sayfalarda uzun süre tutabilirsiniz.

Gereksiz kodlardan kurtulun ya da sıkıştırarak işlem hızını arttırabilirsiniz. Gereksiz kodlar web sitenizde yavaşlık sorunlarının başlıca sebepleri olabilir. Bu yüzden bütün seçenekleri en iyi şekilde gözden geçirecek profesyonel bir ekiple yani İNYAZILIM ile hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Web tasarım aşamasında ağırlık oluşturacak gereksiz tasarımlardan kaçınmalı ve Google arama motorunun talepleri doğrultusunda en iyi web tasarımı oluşturmalısınız. Hız optimizasyonları arama motorlarında daha üst sıralarda görünmeniz için gereken bir adımdır.

İNYAZILIM olarak sizlere doktor web site tasarımında baştan sonra her konuda destek sağlayabilir ve sitenizi en iyi şekilde optimize ederek kullanıcılarınızı memnun edecek altyapıyı oluşturabiliriz.


Sağlık Sektör Dijital Pazarlama Çalışmaları


Alternatif Tıp Markaları için Dijital Pazarlama

Odyologlara Yönelik SEO İçin Bu 4 İpucuyla Daha Fazla Müşteri Çekin

Biyoteknoloji Şirketleri için Dijital Pazarlama | İşletmenizi Büyütün

Kardiyologlar İçin Dijital Pazarlama

Kayropraktik için Dijital Pazarlama ile Daha Fazla Potansiyel Müşteri Elde Edin

Diş Hekimleri İçin Dijital Pazarlama

Plastik Cerrahide Dijital Pazarlama: Daha Fazla Müşteri Çekmek için 6 Hizmet

Dermatoloji Dijital Pazarlama Stratejileri

Doktorlar İçin 7 Temel Dijital Pazarlama Fikri

Kulak Burun Boğaz Doktorları için 3 Dijital Pazarlama Stratejisi

Tüp Bebek Klinikleri için Dijital Pazarlama

Spor Salonları için Çevrimiçi Pazarlama

Hastane Bakımı için Dijital Pazarlama Stratejileri

Hastaneler ve Özel Muayenehaneler için 3+ Sağlık Pazarlama Fikirleri

Doktorların Dikkat Ettiği 5 Tıbbi Ekipman Pazarlama Stratejisi

Tıbbi Görüntüleme ve Radyoloji Merkezleri için Dijital Pazarlama

Ruh Sağlığı Profesyonelleri için Dijital Pazarlama

Beslenme Uzmanları ve Diyetisyenler için Dijital Pazarlama

Kadın Doğum için Dijital Pazarlamayla Daha Fazla Hastayı Çekin

Onkologlar için İnternet Pazarlaması

Hastaları Çekmek İçin 7 Optometrist Pazarlama Stratejisi

Ayakta Tedavi Merkezleri için 4 Etkili İnternet Pazarlama Stratejisi

Antrenörler için En İyi 3 Dijital Pazarlama Stratejisi

İlaç Firmaları için Dijital Pazarlama

Fizik Tedavi Uzmanları için Dijital Pazarlama: En İyi 5 Strateji

Doktor ve Hekim Pazarlaması: Kullanılacak Stratejiler ve Hizmetler

Uygulamanızı Büyütecek 4 Ayak Hastalıkları Uzmanı Pazarlama Stratejisi

Psikiyatristler için Dijital Pazarlama: Psikiyatrik Pazarlamayla Müşterilere Ulaşın

Rehabilitasyon Merkezleri İçin Dijital Pazarlama

Konuşma Terapistleri için Dijital Pazarlamaya Giriş

Telesağlık için Dijital Pazarlama [Büyümeye Yönelik 4 Strateji]

Acil Bakım Merkezleri için Dijital Pazarlama: 6 Uzman Strateji

Ürologlar İçin Dijital Pazarlama

Yoga Stüdyoları İçin Dijital Pazarlama

Büyüme için 4 Sanal Fitness Pazarlama Stratejisi

Spor Aletleri - Egzersiz Ekipmanı Firmaları için Dijital Pazarlama Rehberiniz


Kurulum hakkında genel bilgiler eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.